Про школу
Школо наша, школо,
Приголуб нас, мила,
Пригорни усіх нас,
Як голуб під крила.
Ти нас всіх научиш,
Як у світі жити,
Як зло обминати,
А добро чинити.
Бджілоньки на квітах,
Дітоньки - до школи,
Там збирають мудрість,
Як мед у полі бджоли.
Історична довідка
Глуховецька школа була заснована у 1871 році як церковно-приходська. Будинок школи був глиняний, на одну класну кімнату. Школа була трьохкласною, на 70-80 учнів. Відвідували школу восновному хлопчики, дівчаток вчилося дуже мало. Учні всіх трьох класів займалися одночасно в одній кімнаті. В програму навчання входили такі дисципліни: арифметика, російська мова, церковнослов’янська мова, закон божий та співи.
З 1918 року школа мала чотири класи: два класи з українською мовою навчання і 2 класи з польською мовою. Колектив вчителів складався з чотирьох учителів, які навчали 170 учнів.
Кількість учнів неухильно збільшувалася. Виникла потреба в новому шкільному будинку. Такий будинок було збудовано в 1931 році і відкрито 5 клас. У 1934 році польську школу було ліквідовано, учнів переведено до української. Школа стала семирічною.
У 1938 році відбувся перший випуск десятикласників (12 чоловік). Напередодні Другої світової війни в школі було 23 класи і 700 учнів. Під час війни в селищі працювала німецька школа з викладанням окремих предметів, але ходило до неї дуже мало учнів. Повноцінне навчання було відновлено лише у січні 1944 року, після звільнення Глуховець. Тоді учні і вчителі самотужки відремонтували приміщення, заготовили дрова для опалення.
Новий будинок школи, збудований у 1954 році (Стара школа), теж не задовольняв потреб школи. Доводилося використовувати всі старі приміщення ("школу на горці" та "школу біля церкви").
Для того, щоб перейти на кабінетну систему та однозмінне навчання, у 1974 році було збудовано ще одне приміщення школи. В ньому ми навчаємось і нині.
Наш паспорт
Директор - Мальцев Юрій Ігорович , учитель укр. мови і літератури .
Заступник з навчальної роботи - Миклін Олена Василівна, учитель історії і правознавства .
Заступник з виховної роботи – Коваленко Ольга Миколаївна, учитель світової літератури.
Педагог - організатор - Коломійчук Віта Едуардівна, учитель інформатики.
Соціальний педагог -Тишкевич Лариса Анатоліївна.
Психолог – Ільницька Ірина Володимирівна.
Медичний працівник - Томашевська Ірина Петрівна .
Завгосп - Ольхович Світлана Іванівна .
Базові підприємства:
ЗАТ «АКВ Українське каолінове товариство»,
СВК «Маяк».
Голова ради школи - Броніцька Людмила Василівна.
Голова батьківського комітету - Мазур Галина Василівна.
Голова учкому – Блащук Анастасія.